WAKE Holoubkov

 

 

 

Rádi bychom se pokusili z Holoubkovského rybníka opět vytvořit místo společenského významu tak, jako tomu bývalo před sto lety.

 

Uvítáme, pokud rybník znovu "ožije" a budou se zde realizovat akce typu Benátská noc, zimní maratón na bruslích, pirátské bitvy apod., či se pokusíte zdolat nafukovací atrakce, které by mohly být lákadlem a vyžitím nejen pro děti.

 

Jednou z dalších možností je vlek na vodní lyžování, který má kromě sportovního využití daleko širší, rekreační účel a právě ten se nám podařilo v Holoubkově do rybníka v létě 2021 postavit. Provozní řád provozovatele vleku najdete zde.
 

Technologie vleku je ohleduplná k životnímu prostředí, díky vodnímu lyžování také dochází k provzdušňování vody, což prospívá rybám. Vlek budou moci využívat jezdci všech věkových kategorií a dovedností, od začátečníků až po profesionální jezdce. Záměrem je využít dominantu naší obce a přivést k rybníku jak místní obyvatele, tak lidi z širokého okolí.

 

Část rybníka nebude nijak omezena pro veřejnost a lidé ho budou moci nadále využívat pro koupání, vyjížďky na loďkách apod. Vlek v zimě neomezí ani zimní aktivity na zamrzlé hladině rybníka.
 

Věříme, že si jízdu na vleku užijete a věříme, že bude přínosem pro místní obyvatele i obec. A kdo ví, možná by mohl jednou mohl Holoubkov zviditelnit tak, jak tomu bylo za jeho slavné hokejové éry.


Obchodní podmínky zde.
  

Rezervace JE MOŽNÁ přes REZERVAČNÍ SYTÉM, případně volejte 725 635 569, či se domluvte na místě s obsluhou.


Sledujte nás také na sítích: WAKE Holoubkov | Facebook.
 

 

 

Z FOTOGALERIE